Фестиваль "Дні натхнення" в Ірпені - 16-17.05.2015

Цієї весни в Ірпені вперше пройшла унікальна подія - Сімейний Фестиваль «Дні натхнення»!

Цей Фестиваль став абсолютно новим форматом заходів у цьому славному містечку, де організатори поєднали відпочинок та навчання для дітей та дорослих!

А наш колектив додав со переліку майстер-класів і наш майстер-клас з мистецтва володіння вогняним реквізитом, де ми надали можливість спробувати себе у цій нелегкій справі усім бажаючим.

Ну і, звичайно ж, дарували усім учасникам наш щирий вогонь і приємні враження!

Мы в Баку, 9.05.15

9 мая мы выступали в Баку на арене "Elite Horse & Polo Club", где проходил международный турнир по конкуру категории CSI 4* – Кубок Гейдара Алиева.

Подобные соревнования в столице Азербайджана проводятся с 2009 года. В турнире участвовали спортсмены из Азербайджана, Грузии, России, Германии, Люксембурга, Ирана, Турции и других стран.

Наше огненное выступление закрывало соревнования и открывало вечернюю шоу-программу.

Збір-похід "Козацькими шляхами ", 30.04-04.05.2015

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» разом з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України» з провів традиційний ювілейний збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів «Козацькими шляхами» під гаслом "З Україною в серці", який відбувся з 30 квітня по 4 травня 2015 року біля с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

В рамках цього заходу учасниками нашого колективу були проведені майстер-класи з володіння вогняним реквізитом, а також - у вечірній програмі - вогняно-піротехничне шоу!

Бельтайн-2015: Танцы Фэйри, 30.04-.1.05.2015

Neverland продолжает традицию старинных праздников на Лысой горе! И конечно же, первым в этом сезоне стал всеми любимый Бельтайн!

В эту ночь Колесо Года закончило еще один оборот, холод сменился теплом, а зима окончательно уступила место лету. Это время фэйри, время танцев вокруг огня, время, когда есть шанс изменить что-то в своей жизни, закончить старое и начать новое.

Мы встретили Бельтайн в самом мистическом месте Киева - на Лысой горе.

Kiev Fetish Ball, декабрь 2014

И еще одно мероприятие, организованное журналом "Gothica": Kiev Fetish Ball - dark music & style party, на котором наш коллектив также разбавлял тьму своим светом.